Den zlínského kraje

„Ochutnejte kraj všemi smysly“

Den zlínského kraje 25. 9. 2021

Zajímá Vás, jak se žije nejen v našem kraji, ale také v naší škole? Pak nemůžete v sobotu chybět na tradičním Dnu zlínského kraje na parkovišti CREAM u 14|15 Baťova institutu.

Ve výčtu prezentujících středních škol z celého Zlínského kraje nebude chybět ani ta naše. Chcete vědět, jak se u nás studuje, co naši žáci dělají, když zrovna nestudují nebo třeba jak se u nás ve škole vaří? Pak nesmíte minout náš stánek. Naši „ajťáci“, „hoteláci“ a „ká-čéčka“ se s Vámi rádi podělí o své zkušenosti. Nad naším stánkem bude bdít mo(u)dré oko loga zastřešujícího celou naši školu. 

Něco na zub? Rychle k nám! Hlavní hvězdou a sladkým chuťovým zážitkem budou určitě palačinky s krajovými specialitami: medem a ořechy nebo mákem a povidly. Domácímu jablečnému štrůdlu s kávičkou nepůjde odolat. Vše bude připravované s láskou a servírované s úsměvem studentů. Na hladký průběh celého dne budou dohlížet a školní kasu držet naši pedagogové.

Chodit na střední Baltaci je prostě fajn. Věříme, že to všichni, kteří nás v sobotu navštíví, poznají.

Tak tedy i vy zkuste – zažít na vlastní oči studium na Baltaci!

Malé ohlédnutí za DOD

V pátek 25. a v sobotu 26. 11. 2022 proběhly u nás ve školy Dny otevřených dveří. V pátek dopoledne se mohli návštěvníci dokonce podívat

1. místo v krajském kole plavání

Jsme neskutečně šťastní a pyšní na naše kluky, kteří 9. listopadu 2022 vyhráli 1. místo v krajském kole plavání. Kluci jste jedničky, ještě jednou gratulujeme!!!

Zážitkový den na střední škole Baltaci

V pondělí 7. 11. 2022 jsme opět uspořádali zážitkový den pro deváťáky. Tentokrát nás navštívili ze základní školy Zlín-Štípa. “Po skupinkách jsme mohli nahlédnout přímo