Lyžařský výcvikový kurz 1. ročníků

Snad název horské chaty SPARTAK, který měl být na šest dní naší základnou, předurčil, že se „lyžák“ ponese doslova ve spartánském duchu. Rozhodně tedy nebyl pro ořezávátka.
I když nás v neděli 2. 2. 2020 ze Zlína do Javorníků odjížděla skupina menší než malá, držela se nás smůla nebývale velká. Náš tým odolával tvrdohlavé nepřízni počasí a jakoby ani to nestačilo, vybrala si některé z nás jako oběti chřipková viróza.
Parta prváků spolu držela v dobrém i méně dobrém. Pozitivní nálada se udržovala různými aktivitami – od společenských her, přes sledování filmů, přednášky a až počasí dovolilo, tůrou a vycházkami. Bylo to napínavé, ale nakonec došlo i na lyže a snowboardy.
Velký dík patří vedoucí LVK paní učitelce Doležalové a panu učiteli Vráblíkovi, stejně jako instruktorovi Jakubovi a zdravotnici slečně Heleně (za statečnost:-)
Lyžák na Kohútce byl…nezapomenutelný!