Okresní kolo středních škol ve florbalu

V úterý 14. ledna 2020 proběhlo v Otrokovicích Okresní kolo středních škol ve florbalu chlapců, který organizovala OR AŠSK ČR Zlínského kraje – Střední průmyslová škola Otrokovice. V turnaji se utkalo osm týmů středních škol. Podle nalosování ve dvou skupinách se soutěžilo podle pravidel ČFbU, tvrdě, ale samozřejmě v duchu pravidel fair play. I když se sportovní štěstí přiklonilo na stranu soupeřů (často o jednu jedinou branku!), nadšení pro týmový sport naše hochy neopustilo. Máme co zlepšovat, příště do toho jdeme zase!

Naši školu reprezentovali:
Vořechovský Jakub (4.AH) , Vašák Patrik (3. AI), Knedla Milan (3. AI), Knedla Jindřich (3. AI), Šebestů Tomáš (3.AI), Kozumplík Jonáš (3. AI), Pitzinger Lukáš (3. AI), Strnad Samuel (3.AH), Kryška Ondřej (3. AH), Bobál Martin (2. AI), Kneslík Pavel (2.AI), Martinec Tomáš (2.AI), Walter Jiří (1.AH) a Šmilauer Lukáš (1. AI).
Všem chlapcům děkujeme za reprezentaci školy a paní učitelce Pavlíně Kopečkové za sestavení týmu a organizaci dne.