POZOR! Od 10. 9. 2020 vstup do školy pouze s rouškou!

Milí žáci, vážení rodiče, zákonní zástupci, kolegové a spolupracovníci,

dle aktuálního nařízení Ministerstva zdravotnictví platí od zítra, tj. 10. 9. 2020 POVINNOST mít ve všech vnitřních prostorách školy nasazenou roušku. Opatření se vztahuje pouze na vnitřní prostory – chodby, toalety, šatny. Ve třídách není nošení roušky nutné.

Respektujte, prosím, tuto skutečnost a roušku si nasazujte ještě před hlavním vstupem, nikoliv až ve vestibulu školy. Doporučujeme mít u sebe vždy jednu roušku na případnou výměnu a sáček, do kterého si roušku budete odkládat.  Samozřejmostí je zvýšená hygiena rukou a používání dezinfekce, která je v každé třídě, toaletách a na chodbách.

Informace z Ministerstva zdravotnictví -MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ:  ZDE

Děkujeme za pochopení,

vedení školy