Magazín Akademik

Rádi bychom Vám představili oficiální magazín Střední školy Baltaci nazvaný Akademik. Magazín, který je vydáván jako informační materiál školy. Slouží nejen k prezentaci dění věcí na škole, ale i jako propagace školy. Určitou dobu jsme spekulovali nad formátem vydání a na poslední chvíli jsme změnili jméno magazínu. Zvolili jsme takové, které bude přímo ve spojení s naší Akademií Informatiky a Akademií služeb a cestovního ruchu. První vydání vychází jako rozšířené a proto se jmenuje Akademik+. Ten svojí obsahovostí pojednává o všech událostech, které se odehrály v minulém školním roce. Naleznete zde exkurze, praxe, aktivity, které se odehrály a spousty dalších. Tímto dále uveřejňujeme i to, že hledáme redaktory a novináře mezi studenty, kteří by si tento magazín vzali za svůj a spravovali jej jako studentský magazín. K nalezení je v sekci pro studenty na stránkách školy.

 

Naleznete jej ke shlédnutí zde.