Slavnostní předávání maturitních vysvědčení

V pátek 14. 6. 2019 proběhlo slavnostní předávání maturitních vysvědčení letošním absolventům. Vysvědčení si převzali naši úspěšní maturanti a maturantky ve škole. Slavnostní atmosféru sdílelo s úspěšnými absolventy vedení a vyučující naší školy. Pro absolventy bylo připraveno pohoštění v podobě dortu s natištěnou fotografií školy a jmény jednotlivých úspěšných maturantů. Na ovlažení v tak horkých dnech se podávalo alkoholické i nealkoholické šumivé víno. Bezprostředně po předání maturitního vysvědčení se studenti mohli občerstvit a pohovořit nad sklenkou vína s jednotlivými vyučujícími.

Všem absolventům roku 2019 gratulujeme k úspěšnému zakončení studia na naší škole a tímto se srdečně loučíme a přejeme hodně štěstí do dalšího vysokoškolského či profesního života.