Štastné a veselé!

Prožíváme nejkrásnější období roku. Jmelí, cukroví, vánočka, kapr, vánoční trhy, po tisící “lastchristmas“, fronty všude na všechno, pohádky, objetí, sníh zase nikde, malá i velká překvapení, tuny bramborového salátu, rodina a přátelé a kamarádi…

Na Vánoce se těší i ti, kteří mají různé vroubky, jako například zpackané testy, pozdní příchody do školy a tak podobně. Ještě, že je Ježíšek spíš hodný, než spravedlivý:-)

VÁNOČNÍ BESÍDKA prostě musela být a vážně se povedla. Atmosféra nás doslova pohltila, zapojily se všechny ročníky, i chuťové pohárky si přišly na své. Díky všem, kteří ji s nadšením připravovali!

Letošní školní rok byl ve znamení dobrých změn. Máme prima studenty i pedagogický sbor. Jim a také všem rodičům žáků, přátelům a příznivcům školy přejeme, ať se prostě mají! Dostatek toho, co nejde zabalit – klid, pohodu a zdraví. A v novém roce spoustu elánu, energie, humoru a taky, jak se zpívá v muzikálu My Fair Lady “kapičku toho pokakanýho štěstíčka.”

P. S. V roce 2020 nastoupí noví žáci a předtím školu opustí naši maturanti. Speciálně jim přejeme co nejméně stresu, úspěšné splnění velkého cíle a hlavně šťastnou plavbu životem.

P. S. 2 Letošní školní novoročenku připravil žák 2. ročníku oboru Informační technologie Jirka Baran. Věříme, že se Vám líbí stejně jako nám!

*Tak šťastné a veselé*

*Alles Gute zum Neuen Jahr * Best wishes for the New Year*

Uncut video z vánoční besídky