Střední škola Baltaci je novým partnerem Miss OK

Miss OK není jen o fyzické kráse. Důležitý je také talent, šarm a vtip. OK v názvu soutěže znamená Opravdová Krása. Do projektu jsou zapojeni studenti středních škol, kteří získávají netradiční a cennou praxi ve svém oboru. Studenti se přímo podílejí na finálovém večeru, mohou tak propagovat svou střední školu a představit svou práci.  Miss OK 2019 má přesah do školství, kultury i cestovního ruchu. Zároveň má i charitativní přesah. Pořadatelská společnost RPSC ideas. s.r.o. spolupracuje s neziskovou nadací Spolek Martina Zacha a část prostředků je věnována právě na rozvoj a podporu aktivního způsobu života lidí s handicapem.

Projekt vznikl z myšlenky poskytnout více praxe studentům středních škol prostřednictvím reálné zkušenosti se zajištěním veřejné kulturní akce. Miss OK dává příležitost žákům středních škol vyzkoušet si komplexní spolupráci napříč jednotlivými obory, učí se vzájemně koordinovat, komunikovat a navazovat na sebe. To vše pod odborným dohledem mentorů – odborníků z praxe.

Více na www.missok.cz

Casting Zlín: 9. 2. 2019 od 11:00 do 17:00 hod Hotel Baltaci Atrium

Finále pro Zlínský kraj: 13. 4. 2019 Hotel Baltaci Atrium

 

Příloha: