Takový byl adapťák

” Adapťák byl skvělý. Seznámil jsem se se spoustou lidí  a odnesl si fajn zážitky.”

“S pár lidma jsem se seznámil, ale né se všema. Jinak se mi tam líbilo, program byl dobrý a doporučil bych tam jet.”

“Bylo to dobré, podle mě jsme se jako třída stmelili.”

“Bylo to dobré. Asi to i pomohlo.”

“Upřímně se mi tam nelíbilo. Sice jsem díky adapťáku poznala své spolužáky, ale neskutečně mi to připomínalo nějaký tábor (také nerada hraju seznamovací, pohybové hry s lidma, které neznám, vždycky mě to stresuje…)”

“Určitě to smysl mělo. Od té doby se rozhodně známe líp. Naučili jsme se jeden druhému důvěřovat a vědět, že to není jen o nás, ale že jestli chceme na škole uspět, musíme táhnout za jeden provaz a jestliže potřebujeme pomoct, stačí se jen zeptat. A taky jsem ráda, že hra, co jsme hráli poslední večer, zůstala opravdu jen mezi čtyřmi stěnami:-)”

“Líbilo se mi tam! Jela bych znovu! Nebylo dobré jídlo!

“Adaptačního kurzu jsem se strašně bála…vlastně ani nevím proč. Ale už musím říct, že adapťák mi udělal velkou radost! Sice bez signálu a wi-fi jsem stejně nějakou dobu přežila. Byla tam strašná sranda. …Na základce jsem měla problémy se spolužáky, ale teď jsem strašně spokojená. Jsem ráda, že jsem právě na této škole, že jsem jela na adapťák a hlavně si našla kamarády. Dalším prvákům chci poptát, aby zažili to, co já:-)”

“Hry byly zábavné, jídlo mi chutnalo, nejlepší byl guláš. Strašně fajn bylo posezení u ohně, když jsem opékali špekáčky a tak. Abych to shrnula, začátek roku nemohl začít lépe a adapťák tomu dal takovou šťávu.”

“Hráli jsme volejbal, fotbal a seznamovací hry, u kterých jsme se nasmáli. Moc jsem si to užila, úžasní instruktoři a úžasní učitelé!”

“Kdyby nebyl adapťák, tak by určitě bylo vše jinak a začátky ve škole by byly určitě horší.

“Dalo se.”

V rámci evaluace sepsali Barunka, Lenka, Jana, Bětka, Petr, Marek, Dominik, Marek, Martin.

Adaptační kurz 1. ročníků, pořádaný agenturou Atmosféra, se konal na Královci ve dnech 12. – 14. 9. 2019 za účasti třídních učitelů Ivy Doležalové, Kateřiny Ordeltové, Viktora Vráblíka a metodičky prevence Pavlíny Kopečkové.