Vánoční Brno, Titanic a hotel International

Každý rok se naše škola snaží zajistit zajímavou předvánoční exkurzi v zahraničí. Tento rok nás ale napadlo, že by bylo na čase navštívit i místa u nás. Brno bylo výbornou volbou, protože zde probíhá jedinečná výstava Titanic. Vstoupili jsme tedy na palubu Titanicu a zkusili jsme se vcítit do role pasažérů. Cestou jsme se seznamovali s historií celé lodi i následné tragédie.  Měli jsme také možnost nahlédnout do hotelu přímo v centru Brna pod hradem Špilberkem, hotelu Internacional Brno.  Pomyslnou třešničkou na dortu bylo luxusní apartmá nebo salónek pro 300 hostů,  ale i zákulisí kuchyně. Zkrátka nádherný hotel. Byl to zajímavý zážitek, pro některé žáky snad motivace, kde by mohli v budoucnu pracovat. Žáky musíme pochválit, protože prohlídku Brnem zvládli pěšky. Brno bylo nádherně vyzdobeno a dýchla na nás vánoční atmosféra.