Den otevřených dveří

Zajímá Vás, jak se žije v naší škole? Přijďte k nám na Den otevřených dveří!

Školou Vás provedou naši „ajťáci“, „hoteláci“ a „ká-čéčka“, kteří se s Vámi rádi podělí o své zkušenosti. V pohotovosti budou také vyučující, aby Vám zodpověděli jakékoliv všetečné otázky ke studiu.

Něco na zub? Rychle k nám! Hlavní hvězdou a sladkým chuťovým zážitkem budou palačinky a domácí pečivo s kávičkou. Vše připravované s láskou, servírované s úsměvem studentů. Pokud jste soutěživí, můžete se zapojit do naší „badatelské“ hry. Vyzkoušíte si zdobení perníčků, míchání drinků, zábavný kvíz v angličtině, 2D grafiku a zahrajete si hru na „víárku“ v našem games room. Hrajeme o slevu na školném nebo „adapťák“ zdarma. Losovat budeme 18. 2. 2022.

Těšíme se na Vás v pátek 21. ledna 2022. Od 10:00 do 12:00 hodin se můžete podívat přímo do výuky
odborných předmětů. Od 13:00 do 18:00 hodin pak proměníme naši školu v IT a kulinářské studio.

Nestíháte termín?
Další dny otevřených dveří jsou připraveny na:
pondělí 14. února 2022 (Valentýnský speciál)
pátek 18. února 2022

Vzhledem k nepříznivému pandemickému stavu doporučujeme doprovod maximálně jednoho rodiče s jedním žákem. Podmínky pro vstup osob do budovy se budou řídit aktuálním platným nařízením.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2022

Co si přát do nového roku? O něco více zdraví, štěstí, ohleduplnosti, pochopení, trpělivosti, energie, klidu, jistoty… … a hlavně nebýt příliš pozitivní – ale

Adventní čas

V loňském roce nám adventní akce překazila nepříznivá epidemiologická situace. S podobnou nejistotou jsme pracovali i letos. S napětím jsme připravovali program předvánočních dnů a do posledního