Závěrečné zkoušky oboru Kuchař-číšník

“1.9.2019 začalo vaše studium a dnes 24.6. to všechno končí. Neměli jste zrovna snadnou cestu během vašeho studia, dotkla se vás téměř 1,5 roku distanční výuka. Nicméně jste šikovní a i přes tuto velkou překážku (téměř všichni) jste došli až do cíle.”  Vzkázala našim absolventům paní učitelka Gregorová.

V pátek jsme na hotelu Baltaci Atrium slavnostně předali výuční listy našim absolventům. Úspěšně zvládli státní závěrečnou zkoušku, která se skládala z části písemné, praktické a ústní. Všem moc gratulujeme a přejeme do života hodně úspěchu, ať už v dalším studiu, nebo v budoucím zaměstnání. Věříme, že se za námi přijdete někdy podívat a budeme se těšit na shledání.

Exkurze Brno

Ve středu 25.5.2022 se vydali naši žáci 1.AH na exkurzi do Brna. První zastávkou byl čtyřhvězdičkový BEST WESTERN PREMIER HOTEL INTERNATIONAL BRNO. Druhá zastávka byla v