Adapťák 2022

Na začátku školního roku se všichni žáci prvních ročníků a jejich třídní učitelé zúčastnili adaptačního kurzu, jehož hlavním cílem bylo vzájemně se seznámit. Penzion Lúka na Soláni, kde se kurz konal, nabízel kromě dechberoucích výhledů také skvělé zázemí pro seznamovací aktivity, které připravovali zkušení lektoři z Unie Kompas. Všichni žáci se do her s nadšením zapojovali a nenechali se odradit ani nepříznivým počasím, které je poslední večer překvapilo. Domů odjížděli všichni plní zážitků a s novými kamarády. 🙂

“Na adaptačním pobytu se mi moc líbilo. Jako třída jsme se více sblížili a začali se všichni bavit. Během pobytu mě bavilo chodit na houby, ale také to, že jsme se více seznámili s žáky jiných oborů.” Oliver Roubínek, žák 1.AH

 

Okresní turnaj v basketbale

V úterý 20. 9. 2022 se konal okresní turnaj v basketbale, ve kterém naši žáci obsadili krásné 4. místo.Kluci hráli úžasně, obětavě a udělali dobrou