Halloween na naší škole

Pondělí 31. 10. 2022 bylo ve znamení slavného svátku Halloween. Žáci a dokonce i někteří učitelé si připravili horrorové masky a utkali se v soutěži o nejlepší halloweenskou masku. Třídy i chodbu zahalily pavučiny, zkrvavené nápisy, objevily se i tradiční dýně, rakve a dokonce na zábradlí visela useknutá ruka. Jak už vylo řečeno, hledala se po škole nejlepší halloweenská maska. Mohli jsme se potkat s duchy, zombie, čarodějnicí a kostlivci. Studentská rada nakonec rozhodla, že cenu za nejlepší halloweenský kostým obdrží Terezie Schwachová ze 4.AH. A vítěznou třídou s největším počtem “lajků” na facebooku se stala 2.KC.

Výlet 4.AH do Prahy

V pátek 15. 9. 2023 se třída 4. AH, ve společnosti své třídní učitelky paní Bezděkové, vydala vlakem na výlet do města měst – Prahy. Zajímavých

Taneční kurzy 2023

Chcete se na plese či na jiné společenské akci blýsknout bravurní taneční technikou? 💃🕺 Naše škola nově, ve spolupráci s taneční školou A &A Mědílkovi, nabízí