Malé ohlédnutí za DOD

V pátek 25. a v sobotu 26. 11. 2022 proběhly u nás ve školy Dny otevřených dveří. V pátek dopoledne se mohli návštěvníci dokonce podívat i do výuky. Dále je čekalo malé občerstvení, které přichystali naši žáci oboru Kuchař-číšník. Nechyběla dobrá káva, palačinky a plněné tortilly. Návštěvníci si mohli sami nazdobit perníčky, zahrát si virtuální hru v games room, podívat se na ukázky grafických prací žáků oboru Informační technologie atd. Jsme rádi, že účast byla ohromná a pokud jste to nestihli, tak nezoufejte….další Den otevřených dveří proběhne 20. ledna 2023. Budeme se na vás těšit. 🙂

Výlet 4.AH do Prahy

V pátek 15. 9. 2023 se třída 4. AH, ve společnosti své třídní učitelky paní Bezděkové, vydala vlakem na výlet do města měst – Prahy. Zajímavých

Taneční kurzy 2023

Chcete se na plese či na jiné společenské akci blýsknout bravurní taneční technikou? 💃🕺 Naše škola nově, ve spolupráci s taneční školou A &A Mědílkovi, nabízí