Malé ohlédnutí za DOD

V pátek 25. a v sobotu 26. 11. 2022 proběhly u nás ve školy Dny otevřených dveří. V pátek dopoledne se mohli návštěvníci dokonce podívat i do výuky. Dále je čekalo malé občerstvení, které přichystali naši žáci oboru Kuchař-číšník. Nechyběla dobrá káva, palačinky a plněné tortilly. Návštěvníci si mohli sami nazdobit perníčky, zahrát si virtuální hru v games room, podívat se na ukázky grafických prací žáků oboru Informační technologie atd. Jsme rádi, že účast byla ohromná a pokud jste to nestihli, tak nezoufejte….další Den otevřených dveří proběhne 20. ledna 2023. Budeme se na vás těšit. 🙂

Den naruby

V úterý 31.1.2023 se konal na naší škole tzv. “DEN NARUBY”. Žáci si během dne vyzkoušeli jiné obory, než které studují. Seznámili se s hlavní

Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení

V souladu s § 60 odst. 1 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších

Maturitní ples 2023

Po smutné a dlouhé covidové pauze se vracíme zpět do kulturního života. Ruku v ruce s tím přicházejí i maturitní plesy a naše škola nemohla