Maturitní ples 2023

Po smutné a dlouhé covidové pauze se vracíme zpět do kulturního života. Ruku v ruce s tím přicházejí i maturitní plesy a naše škola nemohla zůstat pozadu. Maturanti, jejich rodiny a přátelé, zaměstnanci školy a její partneři se sešli v pátek 13. 1. 2023 na hotelu Baltaci Atrium.

Program byl krátce po šesté hodině zahájen proslovem ředitele školy panem Mgr. Přemyslem Kozmíkem. Maturanti ze tříd 4.AH a 4.AI převzali maturitní šerpy od učitele Ing. Viktora Vráblíka, který byl nakonec také sám pasován a od žáků obdržel šerpu. O hudební program se postarala kapela The Only Way, která během večera zahrála prověřené skladby české i světové hudební scény. Tancovali maturanti, učitelé i rodiče a nechybělo samozřejmě i dobré pití a jídlo, které pomáhali chystat žáci oboru Kuchař-číšník. Během večera bylo možné využít fotokoutek, tak doufáme, že jste si odnesli fotku na památku. 

Všem maturantům patří velké díky za organizaci historicky prvního maturitního plesu, který se povedl na jedničku. Budeme věřit, že se z této akce stane tradice.

Den naruby

V úterý 31.1.2023 se konal na naší škole tzv. “DEN NARUBY”. Žáci si během dne vyzkoušeli jiné obory, než které studují. Seznámili se s hlavní

Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení

V souladu s § 60 odst. 1 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších

Den otevřených dveří

Srdečně vás zveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který bude probíhat v pátek 20. 1. 2023: od 9 do 12 hodin (možnost podívat se do výuky)  od