Prezentace školy v Holešově a Zlíně

PŘEHLÍDKA STŘEDNÍCH ŠKOL A PRACOVNÍHO UPLATNĚNÍ HOLEŠOV 2023

V úterý 17. 10. 2023 se naši žáci, v doprovodu paní učitelky Gregorové a pana učitele Brázdila, zúčastnili holešovské Přehlídky středních škol a pracovního uplatnění 2023 v krásných prostorách Zámku Holešov, kterou pořádala Okresní hospodářská komora Kroměříže a město Holešov. Celkem se zde sešlo jednačtyřicet prezentujících středních škol ze Zlínského, Olomouckého a Jihomoravského kraje a naše škola zde samozřejmě nemohla chybět! 👍

Počasí bylo krásné ☀, což podpořilo i hojnou návštěvnost.

Od rána do odpoledních hodin naši žáci odpovídali na všetečné i běžné dotazy. Krom propagačních materiálů, prezentačního videa a ukázky robotiky 🤖, bylo připraveno drobné pohoštění. Návštěvníci tak mohli koštnout skořicové šneky, plněné tortilly a k tomu si vychutnat šálek dobré kávy. Naši žáci oboru Kuchař-číšník se opět blýskli skvělým kuchařským a pekařským uměním. 👌👨‍🍳

Ruku v ruce se skvělou prezentací školy sklidili žáci naší školy samé pozitivní ohlasy. 👍

VELETRH PRÁCE A VZDĚLÁNÍ VE ZLÍNĚ 2023

Ve středu 1. 11. 2023 se naše škola prezentovala na nejvýznamnějším veletrhu středních škol ve Zlínském kraji, a to v Kongresovém centru ve Zlíně, který organizovala Krajská hospodářská komora Zlínského kraje ve spolupráci se Zlínským krajem.

Naše žáky měl v ranních hodinách na starosti pan učitel Brázdil 🧑‍🏫a v odpoledním čase převzala štafetu paní učitelka Klepšová. 👩‍🏫 V ranních hodinách byl přístup pouze pro žáky základních škol a poté i pro širokou veřejnost.

Počasí v tento den sice nebylo ukázkové 🌦, o to více byl udivující enormní zájem o tento veletrh. Dveře KUC se ten den netrhly… 🚪!

Naši žáci opět vzorně a s úsměvem celý den odpovídali na zvídavé dotazy návštěvníků. Oblíbené skořicové šneky, frgály a plněné tortily, z rukou našich šikovných žáků oboru Kuchař-číšník, zde opět nemohly chybět. 👌👨‍🍳

Rozdalo se, co se rozdat mělo. Snědlo se, co se sníst mělo… vlastně skoro nic nezůstalo, za což jsme velmi rádi. Zájem o naši školu byl veliký! ✨

Děkujeme všem našim zástupcům za vzornou školní reprezentaci, rovněž všem, kteří se podíleli na přípravách ⭐⭐⭐⭐⭐ a věříme, že se mezi návštěvníky objevila spousta budoucích žáků naší školy!🤞

Bubnovačka 2023

Dětská duše je nejzranitelnější zvláště v raném věku. Celorepubliková akce Bubnovačka, kterou organizuje Centrum LOCIKA, upozorňuje na důležitost ochrany dětí před násilím v rodině. Tento rok