Maturity – jaro 2022

Za příjemného jarního počasí byly v pondělí 16. května 2022 na naší škole zahájeny ústní maturitní zkoušky.
V tu dobu už měli žáci za sebou písemné práce i didaktické testy. Ústní část byla poslední součástí jejich maturity, a také tou, která je pro celou zkoušku nejvíce charakteristická – maturitní komise, potítko, tréma, štěstí při losování – prostě všechno, co k tomu patří. 
 
Studenti se snažili “prodat” to, co se za čtyři roky a hlavně v posledních týdnech přípravy naučili. Naprosté většině se to podařilo a mnozí v sobě určitě objevili ještě nějaké skryté rezervy. Pátek 20. května byl posledním dnem ústních maturit. Teď už jen pomaturitní večírek a pak se všichni rozejdou k přijímacím zkouškám, na brigády a také ke studiu na vysokých školách. Jak se vzletně říká: vykročí do života. K tomu jim přejeme hodně štěstí a věříme, že si s sebou ponesou hezké vzpomínky na naši školu.  

Exkurze Brno

Ve středu 25.5.2022 se vydali naši žáci 1.AH na exkurzi do Brna. První zastávkou byl čtyřhvězdičkový BEST WESTERN PREMIER HOTEL INTERNATIONAL BRNO. Druhá zastávka byla v

Vyhlášení II. kola přijímaček

Ředitelka Střední školy Baltaci s.r.o. rozhodla podle § 60 odst. 2 a 3 školského zákona o přijímání do prvního ročníku vzdělávání ve střední škole o