Exkurze Brno

Ve středu 25.5.2022 se vydali naši žáci 1.AH na exkurzi do Brna. 
První zastávkou byl čtyřhvězdičkový BEST WESTERN PREMIER HOTEL INTERNATIONAL BRNO. Druhá zastávka byla v pětihvězdičkovém hotelu BARCELÓ BRNO PALACE. Žáci měli možnost podívat se do pokojů, kongresové místnosti, sauny, posilovny i do hotelové restaurace.
“Exkurze byla úplně skvělá, paní nám odpověděla na jakoukoli otázku, byla příjemná, provedla nás celým hotelem, věděla o něm úplně všechno a doufám že se jednou dostanu na stejnou pozici jako je ona.” řekla žákyně 1.AH Aneta Baranová

Okresní turnaj v basketbale

V úterý 20. 9. 2022 se konal okresní turnaj v basketbale, ve kterém naši žáci obsadili krásné 4. místo.Kluci hráli úžasně, obětavě a udělali dobrou

Adapťák 2022

Na začátku školního roku se všichni žáci prvních ročníků a jejich třídní učitelé zúčastnili adaptačního kurzu, jehož hlavním cílem bylo vzájemně se seznámit. Penzion Lúka