Exkurze Brno

Ve středu 25.5.2022 se vydali naši žáci 1.AH na exkurzi do Brna. 
První zastávkou byl čtyřhvězdičkový BEST WESTERN PREMIER HOTEL INTERNATIONAL BRNO. Druhá zastávka byla v pětihvězdičkovém hotelu BARCELÓ BRNO PALACE. Žáci měli možnost podívat se do pokojů, kongresové místnosti, sauny, posilovny i do hotelové restaurace.
“Exkurze byla úplně skvělá, paní nám odpověděla na jakoukoli otázku, byla příjemná, provedla nás celým hotelem, věděla o něm úplně všechno a doufám že se jednou dostanu na stejnou pozici jako je ona.” řekla žákyně 1.AH Aneta Baranová

Maturity – jaro 2022

Za příjemného jarního počasí byly v pondělí 16. května 2022 na naší škole zahájeny ústní maturitní zkoušky. V tu dobu už měli žáci za sebou

Vyhlášení II. kola přijímaček

Ředitelka Střední školy Baltaci s.r.o. rozhodla podle § 60 odst. 2 a 3 školského zákona o přijímání do prvního ročníku vzdělávání ve střední škole o