„Únikovka“ v knihovně

Žáci z třídy 1.AH a 1.AI navštívili Krajskou knihovnu Františka Bartoše ve Zlíně.

Není to jen místo, kde najdete knihy. Ovšem je dobré vědět, kde ty knihy najdu, jak jsou seřazeny, do kterého patra jít, ve kterém regálu hledat. To byl také důvod, proč první ročníky knihovnu navštívily. Paní knihovnice a páni knihovníci všechno hezky vysvětlili, ukázali a pak to začalo. Studenti dostali úkoly a museli je vyřešit. Hodinu hledali, pátrali a vlastně tím dokazovali, že vědí, kde hledat, že knihovna jim už není cizí.

Velké díky patří týmu knihovníků, kteří studentům pomáhali “vyniknout a uniknout” a kteří neustále něco zajímavého připravují.

Atmosféru „únikovky“ zaznamenali společně s paní učitelkou Adamcovou.

Výlet 4.AH do Prahy

V pátek 15. 9. 2023 se třída 4. AH, ve společnosti své třídní učitelky paní Bezděkové, vydala vlakem na výlet do města měst – Prahy. Zajímavých

Taneční kurzy 2023

Chcete se na plese či na jiné společenské akci blýsknout bravurní taneční technikou? 💃🕺 Naše škola nově, ve spolupráci s taneční školou A &A Mědílkovi, nabízí