Maturity jsou za námi

Za příjemného jarního počasí byly v pondělí 22. května 2023 zahájeny ústní maturitní zkoušky.  V tu dobu už za sebou měli písemné práce i didaktické testy. Ústní část byla poslední součástí jejich maturity, a také tou, která je pro celou zkoušku nejvíce charakteristická – maturitní komise, potítko, tréma, štěstí při losování – prostě všechno, co k tomu patří. 

Žáci se snažili “prodat” to, co se za čtyři roky a hlavně v posledních týdnech přípravy naučili. Většině se to podařilo a mnozí v sobě určitě objevili ještě nějaké skryté rezervy. Čtvrtek 25. května byl posledním dnem ústních maturit. Teď už jen pomaturitní večírek a pak se všichni rozejdou k přijímacím zkouškám, na brigády a ke studiu na vysokých školách. Jak se vzletně říká: vykročí do života. K tomu jim přejeme hodně štěstí a věříme, že si s sebou ponesou hezké vzpomínky na naši školu.

Ještě jednou všem úspěšným maturantům gratulujeme! 🙂

Výlet 4.AH do Prahy

V pátek 15. 9. 2023 se třída 4. AH, ve společnosti své třídní učitelky paní Bezděkové, vydala vlakem na výlet do města měst – Prahy. Zajímavých

Taneční kurzy 2023

Chcete se na plese či na jiné společenské akci blýsknout bravurní taneční technikou? 💃🕺 Naše škola nově, ve spolupráci s taneční školou A &A Mědílkovi, nabízí