Týden ve znamení volejbalu

Ve středu 18. 10. 2023 se naše dívky pod vedením paní Kopečkové, zúčastnily volejbalového turnaje 🏐 na Střední zdravotnické škole a VOŠ zdravotnické ve Zlíně.

Medaile náš dívčí reprezentační tým sice nezískal, ale odvedl krásné sportovní výkony a navíc jim to v našich školních dresech slušelo nejvíce. Však posuďte sami… 👇👇👇

Aby byla volejbalová reprezentace genderově vyrovnaná, v pátek 20. 10. 2023 pak naši školu reprezentovali chlapci v sestavě: Matyáš Martinko, Jonáš Kozumplík, Jakub Křivák, Šimon Čada, Jáchym Hric, Maxim Tyl, Kvido Bystroň, Marek Merta, Michal Tesák.

Techniku mají vymazlenou, jako profíci.👌Jde vidět, že tréninky s extraligovými hráči mají smysl!

„Bojujeme statečně, zadarmo jim nic nedáme! Třetí místo je určené, na bedně budeme🍀.“ prorokovala, jako Sibyla 🔮 paní Kopečková, a tak se i stalo.

Gratulujeme našemu chlapeckému týmu ke krásnému 3. místu 🥉, neskutečným sportovním výkonům a vzornou reprezentaci naší školy.

SŠ Baltaci - škola, která baví!

Bubnovačka 2023

Dětská duše je nejzranitelnější zvláště v raném věku. Celorepubliková akce Bubnovačka, kterou organizuje Centrum LOCIKA, upozorňuje na důležitost ochrany dětí před násilím v rodině. Tento rok