1.DOD tohoto školního roku máme úspěšně za sebou

Minulý pátek by mohl být pátek, jako každý jiný, ale nebylo tomu tak. Od ranních hodin se všude čile míhali učitelé a žáci pod taktovkou paní učitelky Gregorové. Přípravy na první letošní DODčka byly v plném proudu. 🚪

Od 10:00 hodiny byly pro návštěvníky zpřístupněny výuky a zvídaví zájemci si tak mohli vyslechnout výuku předmětů, které zrovna probíhaly. A jelikož se blížil čas adventu, návštěvníky krom milých tvářích vítal vánoční stromeček. Všude to vonělo jehličím, perníkem a do podkresu příjemně hrály vánoční písničky a koledy.

Není lepší způsob, jak poznat dennodenní chod školy, než být provázen samotnými žáky. Ti se toho zhostili bravurně a svědomitě odpovídali na všetečné i běžné dotazy.

Žáci oboru Kuchař-číšník si pod vedeních svých mistrových připravili stanoviště s perníčky, které si mohli návštěvníci sami nazdobit, upekli domácí frgály, připravili panna cotty, jednohubky, sekanou a přímo na místě připravovali zájemcům palačinky a míchaly alkoholické i nealkoholické drinky. 🍰🥙🍹 V novotou vonící učebně praktických předmětů vše sklidilo velký úspěch.

Obor IT 🤖by nebyl IT, pokud by se neukázal v plné parádě. Moderní technologie, výukové programy, roboti, virtuální studio, přehlídka 2D i 3D grafiky, grafiky vytvořené za pomoci AI, praktické ukázky práce s programování a mnohem více nabízel náš progresivní studijní obor.

Oblíbený odpočinkový Games room 🎮 měl připravené výukové programy a zábavné VR hry.

Zájemci o DODčkovou soutěž měli možnost zasoutěžit si o zajímavé ceny, jako např. Adaptační pobyt ZDARMA, poukaz do JRC prodejny k nákupu her anebo voucher na služby společnosti Baltaci. Slosování proběhne až po všech DOD, a to konkrétně 12. 2. 2024. Vítěze budeme kontaktovat osobně, ale raději nás sledujte i na sociálních sítích.

sobotu 25. 11. 2023 byl průběh obdobný vyjma možnosti nahlédnout do výuky.

Hrdě musíme uznat, že letošní zájem byl enormní a ti, kteří to tento rok nestihli, nemusí vůbec věšet hlavu. Další DODčka nás čekají v pátek 19. 1. 2024 od 10:00.

Budeme se na Vás těšit příště na viděnou a celé naší škole děkujeme za skvělou přípravu, organizaci i realizaci prvních DOD. Zvláště pak paní učitelce Gregorové.⭐

Valentýnky

Láska má mnoho podob a každý z nás si ji představuje jinak. Stejně tak jako je “Love language” každého z nás rozdílný. 14. února je

Lyžovačka v Nassfeldu

Na konci minulého školního roku si paní učitelka Kopečková povzdechla, že by bylo úžasné, pokud by se podařilo v novém školním roce vyjet na lyžařský výcvik