Podzimní koncert Václava Hudečka a jeho hostů

Ve středu, 29. 11. 2023, se všichni naši studenti společně vydali na Hotel Baltaci Atrium ve Zlíně, kde se zaposlouchali do něžných houslových a klavírních tónů Podzimního Koncertu Václava Hudečka a jeho hostů – Lukáše Klánského a Kláry Klánské.

Houslový virtuos Václav Hudeček je se společností Baltaci velice úzce spjat svou historií koncertů, které jsou krásnou tradicí, na již zmíněném, Hotelu Baltaci Atrium.

Václav Hudeček je houslovým mistrem již od ranného mládí. Díky svému mentoringu mladých a nadějných houslistů, jako je například Klára Klánská, která pana Hudečka během koncertu doprovázela, rozšiřuje povědomí o kráse tohoto hudebního nástroje.

Koncert uvedla, jak jinak, než žákyně Střední školy Baltaci – Aneta Baranová, která svůj proslov zvládla bravurně na jedničku s hvězdičkou. ⭐️⭐️⭐️ Posuďte sami. 👇

Studenti měli možnost rozšířit své kulturní znalosti a zkušenosti o návštěvu houslového koncertu s klavírním doprovodem. Ten měl ve své režii Lukáš Klánský, který nejen, že koncertuje po celé České republice, ale také se věnuje pedagogické činnosti na Pražské HAMU. Tudíž také nemalou součástí svého času investuje do vzdělávání mladých a nadějných budoucích klavírních mistů.

Kulturní zážitek za zvuků vážné hudby. 🎶

#studujgastro

Valentýnky

Láska má mnoho podob a každý z nás si ji představuje jinak. Stejně tak jako je “Love language” každého z nás rozdílný. 14. února je

Lyžovačka v Nassfeldu

Na konci minulého školního roku si paní učitelka Kopečková povzdechla, že by bylo úžasné, pokud by se podařilo v novém školním roce vyjet na lyžařský výcvik